EKM SPOR MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2020 yılından itibaren sektörde sizin için çalışmaktayız.


Günümüz iş dünyasında iletişim, müşteri ilişkileri ve pazarlama iletişimi faaliyetlerinin her geçen gün daha da önem kazandığını göz önüne alarak, çalışmalarını müşteri odaklı sürdüren TREX SPOR MALZEMELERİ, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektörün yakından tanıdığı bir şirkettir.


Sağlıklı yeni bir hayat için sporu evinize taşıyoruz.


Siz de sporu evde yapmanın keyfine varın. Şehrin gürültülü ve kirli havasından uzak televizyon seyrederken ya da kitap okurken, aileniz ile sohbet ederken egzersiz yapın. Zamanını siz seçin, yağmur ve çamurdan, sıcak ya da soğuktan etkilenmeden sporunuzu yapın.


Prensiplerimiz çerçevesinde çalışarak, müşterilerimize en yüksek seviyede artı değer katmayı ilke edindik. Hedefimiz hem kazanarak hem de kazandırarak büyümektir. Bu bağlamda tecrübeli ve uzman kadromuz, yaratıcı, yenilikçi yapımız, taklitten, şablondan ve klişeden uzak, özgün, etik değerlerimiz ve sizlerin güveni ile büyümekteyiz.


Türkiye - Yurtdışı dağıtım yapmakta olan firmamız Türkiye'deki saygın çok katlı zincir mağazaları, hipermarketler, internet mağazaları, spor salonları, site spor salonları, askeriye ve okullar ile çalışmaktayız.


Türkiye’de birçok kamu kurum kuruluş ve milli takımlar ile çalışmaktayız. Yükselen Uzakdoğu sporları trendini yakalayabilmek için 2020 yılında mücadele sporları branş malzemeleri satışına başlamış olup, şu an boks milli takımı, kickboks milli takımı, wushu milli takımı ve muaythai milli takımlarının malzeme tedarikçiliğini yapmaktayız.


Okul kıyafetleri, Özel tasarım ürünler (kişiye özel), Formalar tekstil grubu üretim yapmaktayız.

Siz hayal edin, Biz hayata geçirelim.


Toptan - Perakende satışımız vardır.


Bizi daha yakından tanımak için; 

İzmir - Karşıyaka çarşı mağazamıza bekleriz.

            TREX SPOR MALZEMELERİ

                ''FEEL THE POWER''


Instagram: trexspor

facebook: trex spor malzemeleri